VOZILI PIJANI: U Braničevskom okrugu za vikend iz saobraćaja isključeno petoro vozača

Pripadnici saobraćajne policije u Braničevskom okrugu, tokom vikenda zadržali su petoricu muškaraca koji su vozili pod dejstvom alkohola.

Foto: Ilustracija

U okolini Žabara i Velikog Gradišta zaustavljen je četrdesetjednogodišnji vozač „hjundaija“ i pedesetšestogodišnji vozač „folksvagena“, koji su vozili sa 2,71 i 1,66 promila alkohola u organizmu.

U Požarevcu su isključeni iz saobraćaja vozači „pežoa“, starosti 21 i 32 godine, koji su atomobilima upravljali sa 1,68, 1,58 promila, kao i vozač „opel astre“ (43) kome je izmereno 1,24 promila alkohola u organizmu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker