Mirko Mirković izabran za predsednika Srpskog pokreta „Dveri“ Požarevac

Na sednici Srpskog pokreta „Dveri“ Požarevac izbrana je nova uprava. Kako je saopštila Informativna služba Pokreta, novi predsednik je Mirko Mirković iz Požarevca.

Mirko Mirković

Nakon izbora, gospodin Mirković posebno je istakao:

– „Cilj Srpskog pokreta „Dveri“ Požarevac je da u narednom periodu unese što više informacija iz života i rada naših građana o problemima koji ih tište, a o kojima jako malo znaju. Namera nam je da iznesemo svoje viđenje tih problema,“

Zašto je sve tako?

„Mi smatramo da bismo te probleme bolje rešavali. Dužnost nam je, a ona obavezuje, da se borimo za ono što je po našem dubokom uverenju, ispravno i za šta se vredi boriti. To su bolji uslovi života i rada naših građana, bolji i lepši gradi sve onošto naši građani dugo očekuju. Za ove ciljeve borićemo se kao i do sada, pošteno!“

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker