DRAMA U KOSTOLCU: Profesor udario učenika u kafiću, ovaj doveo u školu oca i brata, pa prebili profesora

Policija u Požarevcu uhapsila je D. M. (48), Đ. M. (25) i N. M. (18) iz Kostolca zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nasilničko ponašanje, saopšteno je danas iz Policijske uprava u Požarevcu.

Ilustracija

Osamnaestogodišnji mladić se sumnjiči da je u četvrtak u prostorijama Tehničke škole sa domom učenika „Nikola Tesla“ u Kostolcu, zajedno sa ocem i bratom fizički napao pedesetsedmogodišnjeg profesora.

Kako se sumnja, događaju je prethodio sukob u kafiću u neposrednoj blizini škole, kada je profesor zadao udarac osamnaestogodišnjaku i naneo mu lake telesne povrede, konstatovane u požarevačkoj bolnici, dok je pedesetsedmogodišnji profesor nakon prebijanja zadržan u Opštoj bolnici u Požarevcu, radi kvalifikacija zadobijenih povreda.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.

Zbog prethodnog narušavanja javnog reda i mira u ugostiteljskom objektu u Kostolcu policija je podnela izveštaj Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu, zbog izvršenog krivičnog dela laka telesna povreda, dok će protiv jedne ženske osobe zaposlene u ovom ugostiteljskom objektu biti podneta prekršajna prijava zbog neprijavljivanja događaja policiji, dodaje se u saopštenju.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Pošto sam iz tog kraja, vrlo dobro poznajem učesnike incidenta. Taj “profesor” inače poznati aklos, organski, nije podnosio romskog učenika N.M. i uvek je nešto gunđao “o Ciganima”. Međutim, danas u kafiću, po običaju onako pripit nešto je dobacio ovom mladiću, a on mu uzvratio otprilike: “idite kući, lezire i otreznite se, pa ćemo sutra razgovarati”!

    I naravno… to je bila inicijalna kapisla.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker