PREŽIVEO POKUŠAJ UBISTVA: Šabana Šaulića izboli u Beču (VIDEO)

Kralj narodne muzike Šaban Šaulić otkrio je da je u Beču preživeo pokušaj ubistva i da je bio izboden u jednom haustoru.

saban-saulic-foto-printskrin

Poznati pevač Šaban Šaulić otkrio je da je umalo umro u Beču kada su ga u jednom haustoru izboli nožem.

“Ja sam ušao iz hodnika koje ima svetlo. Povuče me ruka jedna u mrak, osetio sam nož u leđima… Gledao sam da eskiviram, pošto sam bio sportista. Počeli su da me bodu u leđa. Sreća pa nisu u nerv pogodili. Samo sam video taj stari ulaz. Ništa više. Kao ćorava kokoš”, prisećao se Šaban gostujući u Ami G šouu.

On je rekao da su pokraj njega prošla “neka dvojica”, koja su počela da beže.

“Jedan me je udario onim bokserom. Imao sam ogrebotinu po licu. Mislio sam da sam iskrvario. Ranjen sam bio i mislio sam da će videti da nisu završili posao. Hteli su da me ubiju! Sedamdeset pet stepenika sam prešao i ušao u sobu. Počeo sam da skidam taj težak kaput, a sako još teži od krvi… Okrenuo sam jednu prijateljicu i uputim je u situaciju. Rekao sam joj da možda neću preživeti dok dođe policija…”, ispričao je Šaban svoju potresnu priču.

Srećom uskoro je došla hitna pomoć i odvela ga u bolnicu, gde su mu sanirali rane opasne po život.

“I ja sam sutra već zvao neke prijatelje, bio sam spreman da krenem kući. Stalno sam mislio da će doći ovi što su me izboli da završe posao. Na kraju sam otišao sa prijateljem za Beograd”, završio je priču Šaban.

Čuveni pevač je pričao i o svom angažmanu u Pinkovim Zvezdama. On je rekao da se tamo oseća kao Sultan Sulejman.

“Dobro funkcionišemo. Nadam se da će biti više svađa”, kazao je Šaulić i dodao da mu ne prija kada svi “krenu da posebnim tretmanom”.

“Mada, kada krenu sve žene na mene, prođu me žmarci. Zasad funkcionišemo dobro. To je šou program. Mi moramo da budemo zanimljivi, da dižemo gledanost”, iskren je bio pevač.

On je rekao i da je pre 40 godina krunisan kao kralj narodne muzike.

“To je bilo onda kad sam napisao pesmu ‘Dođi da ostarimo zajedno’, pa onda ‘Dva galeba bela'”, prisetio se pevač.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker