Marko Đurić u poseti kučevačkim naprednjacima

Marko Đurić, potpredsednik Srpske napredne stranke i direktor Vladine Kancelarije za Kosovo i Metohiju, prisustvovao je juče, zajedno sa najbližim saradnicima, sednici proširenog sastava Opštinskog odbora Srpske napredne stranke Kučevo.

Foto: SNS Kučevo

Sednicom su dominirale najaktuelnije unutrašnje i spoljnopolitičke teme (demografske, ekonomske i političke, potom situacija u vezi Kosova i Metohije, prioriteti Srbije u vezi sa spoljnom politikom) ali i ciljevi i strategija SNS-a u narednom periodu.

U toku sednice prisutnima se putem telefona obratio i predsednik Republike i predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić koji je ponovio da je OO SNS Kučevo među najboljima u Srbiji i zahvalio se rukovodstvu odbora na tome što su sačuvali opštinski odbor od raznih pritisaka i ucena. Takođe, rekao je da će se učiniti sve da se privuku investicije i u opštinu Kučevo.

Foto: SNS Kučevo

U daljem toku sednice Đurić je odgovarao na pitanja prisutnih.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker