LOPOVI NASAMARILI I KUPCA: Ukradena prikolica s košnicama punim pčela u Pančevu pronađena u blizini Požarevca (VIDEO)

Pčelinjak na prikolici Vojkana Milutinovića koji je nekoliko dana ranije ukraden u Pančevu u četvrtak pronađen je između sela Poljana i Vlaški Do kod Požarevca.

Foto: Screenshot

Prethodne noći bilo je burno u pčelarskim krugovima. Porodici Milutinović, koja se godinama bavi pčelarskom proizvodnjom, ukradena je prikolica dugačka više od šest metara i 36 košnica, na njoj. Na taj način nastavljena je crna serija krađe košnica. U pančevačkom ataru je od 1. maja ukradeno 40 košnica.

Vojkan Milutinović, pčelar deset godina i to mu je izvor zarade. Od pčela i pčelarstva živi i tim poslom se bavi. Posle krađe, angažovanjem pčelara i inspektora Ministarstva unutrašnjih poslova iz Pančeva, Požarevca i drugih sredina, prikolica s košnicama je pronađena u blizini Požarevca, između sela Poljana i Vlaški Do.

Milutinović kaže pčelinjak sa 36 košnica pronađen je bez meda kod „naivnog kupca”.

Čovek koji je prikolicu prevezao i sin kupca javili su se Vojkanu. Lopov je iz Pančeva i ima kriмinalni dosije, tako da je i ovaj put potvrđeno da lopov ostaje lopov.

TPKNEWS/Agencije

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker