DA JE IMAO TONU, NE BI GA HAPSILI: Krivična prijava Petrovčaninu zbog 200 grama marihuane

Policija u Petrovcu na Mlavi, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, podneće krivičnu prijavu protiv muškarca (34) iz okoline ovog mesta, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Foto: D.N.

Pretresom njegove porodične kuće, policija je pronašla dva paketa sa oko 200 grama marihuane. Osumnjičenog je prethodno saobraćajna patrola isključila iz saobraćaja, jer je vozio pod uticajem psihoaktivnih supstanci.

Njemu je određeno zadržavanje do 12 sati i, u skraćenom postupku, priveden je sudiji za prekršaje, koji mu je izrekao novčanu kaznu u iznosu od 22.000 dinara, osam kaznenih poena i šest meseci zabrane upravljanja motornim vozilom.

(Tpknews.com/MUP)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker