KRČKALA SE RIBLJA ČORBA: Na „Kostolačkom kotliću“ kuvalo 140 takmičara

Za pobednika „Kostolačkog kotlića“, takmičenja u kuvanju riblje čorbe, održanom po peti put na plaži Topoljar, u konkurenciji od 140 učesnika, proglašen je Zoran Lazić iz Dubravice.

Foto: CZK Kostolac

Drugo i treće mesto zauzela su dvojica Kostolčana – Goran Marković Toza i Milan Stević. Pored pehara, pobednik je osvojio letovanje za dve osobe u Grčkoj, drugoplasirani produženi vikend za dve osobe u Vrnjačkoj Banji, a trećeplasirani produženi vikend na Zlatiboru, takođe za dve osobe.

Održana je i izložba tradicionalnih jela, koja je imala takmičarski karakter. Nagradu za najlepšu trpezu dobilo je Udruženje žena „Klenovnik“, za najlepše tradicionalno slatko jelo UŽ „Ostrovo“, a za najlepše tradicionalno slano jelo UŽ „Zlatne ruke“ iz Osečine.

(Tpknews.com/M.S.)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker