IZMENJENA RUTA KRETANJA: U petak deseti protest „Požarevac protiv nasilja“

Deseti protest „Požarevac protiv nasilja“ održaće se u petak 8. septembra. Početak protesta zakazan je za 18 časova u Gradskom parku ispred zgrade Načelstva.

Foto: TPKNEWS

Protestna šetnja kretaće se sledećom rutom: Gradski park – ispred zgrade Načelstva, ulica Voje Dulića (do raskrsnice sa ulicom Lenjinova), ulica Lenjinova, Kružni tok (u centru grada), ulica Tabačka čaršija, ulica Lole Ribara (do Zelene pijace), ulica Šumadijska (do raskrsnice sa ulicom Vardarska), ulica Vardarska, ulica Čede Vasovića, ulica Radomira Milenića Rusa, ulica Svetosavska, ulica Moše Pijade, Gradski park, šetnja se završava ispred zgrade Načelstva.

Pored najave zahteva protesta i protestne šetnje, organizatori protesta nastaviće sa akcijom postavljanja pitanja gradonačelniku Grada Požarevca.

Protest „Požarevac protiv nasilja“ organizuju GrO Demokratske Stranke Požarevac, GrO Stranke slobode i pravde Požarevac, Udruženje građana Iskorak Požarevac, GrO Dosta je bilo Požarevac, GrO Srpskog pokreta Dveri Požarevac i RIIS – Istok Požarevac.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker