SENZACIONALNO: Most u Petrovcu na Mlavi “Gospodar veliki” stigao i do Skupštine Srbije! (VIDEO)

I kao po pravilu, kad god Vučić „zaboravi“ na Šešelja, ovaj odmah krene sa iznošenjem mutljavina, ne baš samog Vučića već njegovih ministara i ljudi na lokalu čisto da bi ga upozorio da rata apanaže kasni.

Foto: Sceenshot/Privatna arhiva

Javna je tajna da je Vojislav Šešelj na platnom spisku Aleksandra Vučića da ga ne bi javno napadao i kako u javnost ne bi iznosio prljavštine i kriminalne radnje SNS-a.

Tako je u skupštini Srbije Šešeljeva najbliža saradnica juče iznela šokantne ali istinite detalje dešavanja u Petrovcu na Mlavi vezana za rekonstrukciju mosta “Gospodar veliki” u centru grada ali i još neke pikanterije o funkcionisanju lokalne vlasti i ponašanju opštinskih funkcionera o kojima smo već pisali.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker