Danas oblačno, toplije i suvo, do 13 stepeni (VIDEO)

U Srbiji će danas biti umereno i potpuno oblačno, toplije i u većini mesta suvo dok je u severnim i jugozapadnim krajevima ujutro još moguća slaba kiša, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije.

Foto: Srđan Dedić

Vetar će biti slab i umeren, južni i jugoistočni. Jutarnja temperatura od 0 do 4 na istoku i jugoistoku zemlje oko minus pet stepeni, a najviša dnevna temperatura od 8 do 13, u Timočkoj Krajini oko minus jedan.

U Beogradu će danas biti umereno i potpuno oblačno, toplije i suvo. Vetar će biti slab i umeren, južni i jugoistočni. Jutarnja temperatura oko četiri stepena, najviša dnevna temperatura oko 12 stepeni Celzijusa.

TPKNEWS/Beta

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker