DAČIĆ SE SPREMA SAM ZA VANREDNE IZBORE!? “Neka Vučić brine o SNS-u i svojim ljudima, a ne o socijalistima“

Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačič izjavio je da predsednik Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić ne treba da brine o saradnji sa socijalistima, već treba da brine za ljude iz SNS i koalicione partnere koji su na Vučićevoj listi ušli u parlament.

Ivica Dačič

„Sto puta sam rekao da Vučić ne brine za SPS, neka brine za ljude sa njegove liste. Oni i bez nas imaju većinu, ali tako je napravio (izbornu) listu da bez njegovih partnera sa liste on nema većinu u parlamentu, a oni mu ništa značajno nisu doneli u broju birača. Tako da bi bilo bolje da obrati pažnju na njih, a i na ljude iz svoje stranke“, rekao je Dačić za Kurir.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u autorskom tekstu za praznično izdanje „Kurira“ da se ne plaši opozicije, kao ni „kombinacija“ koje prave sa ljudima iz SNS i njenim koalicionim partnerima.

„I ne interesuju me njihove kombinacije s nekim ljudima iz moje partije, pojedinim koalicionim partnerima koji već razmišljaju kako bi mogli da budu jezičak na vagi i opet promene stranu“, rekao je Vučić.

(Gerila)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. E moj Vucicu, postao si do te mere paranoican da si posumnjao u Dacica, koji je izneo mnogo teske stvari umesto tebe i koji je bio stvarno, ma stvarno solidaran do krajnosti s tobom. Varas se ako mislis da ces dobiti boljeg za spoljni sver. On ima mozak i petlju da kaze cak i ono sto se ti ne bi usudio da mu potrazis. Ja sam oduvek bila antikomunista, ali ovde ne gledamo sistem nego coveka u ovoj sumi imitacija coveka. I ne mogu d a verujem da on suruje s opoziijom, sem u interesu drzave i ove vlasti koju ipak obavjas uz Dacicevu pomoc

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker