ISKLJUČITE SVE UREĐAJE IZ STRUJE: Zbog hitnih radova isključenje struje u petak u opštini Kučevo

Zbog neophodnih radova na otklanjanju kvara na dalekovodu, da bi se uspostavilo normalno snabdevanje električnom energijom, u petak 24. novembra 2023. godine u periodu od 09 do 11 časova bez električne energije biće korisnici na sledećim lokacijama:

Foto: Profimedia

Ševica, Ševička Neresnica, Duboka Brsani, Neresnica (Lunka, Kisela voda, Gerginj, Paskaronja, deo ulice Bože Dimitrijevića u Kučevu i Vodovod Mlaka.

Elektrodistribucija Srbije d.o.o. Beograd kontinuirano radi na unapređenju pouzdanosti i stabilnosti snabdevanja električnom energijom. Najveći deo radova je organizovan bez isključenja krajnjih kupaca. Neke aktivnosti nije moguće sprovesti bez obustave napajanja, zbog obezbeđenja bezbednih uslova za rad naših zaposlenih. Korisnike molimo za razumevanje.

Tokom trajanja radova molimo korisnike da isključe svoje uređaje sa mreže i da ih ponovo uključe po obnavljanju snabdevanja električnom energijom.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker