TREĆI PUT UHAPŠEN ZBOG NASILJA U PORODICI: Pretio da će da ubije ćerku, zeta, unuke i da zapali kuću

Protiv Marka Novkovića (66) iz Makca kod Velikog Gradišta, podneta je krivična prijava i pokrenuta istraga zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.

Osnovni sud u Velikom Gradištu/Foto: M.V./Ilustracija

On se sumnjiči da je 30. decembra, u svojoj porodičnoj kući, u vidno alkoholisanom stanju, nasrnuo na svoju ćerku Marinu Marković (36), vređao je i pretio da će da ubije nju, njenog muža i njihovu decu i da će da zapali kuću. Ćerka ga je odmah prijavila policiji koja je došla na lice mesta, uhapsila osumnjičenog i odredila mu zadržavanje od 48 časova.

Posle saslušanja, njemu je određen pritvor od 30 dana, kako ne bi uticao na svedoke. Istraga o ovom krivičnom delu, za koje je zaprećena kazna do 3 godine, počeće saslušanjem svedoka 13. januara.

Inače, osumnjičenog je ćerka već dva puta prijavila za nasilje u porodici. Upravo na dan 30. decembra, kad je uhapšen, njemu je u 10 sati istekla zabrana prilaska i komuniciranja sa ćerkom, i odmah je došao u kuću i napravio isto krivično delo.

M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker