Veče narodne pesme i igre u Topolovniku

Udruženje “Moj Topolovnik” organizuje veče narodne pesme i igre u Topolovniku 09. aprila 2018. godine sa početkom u 18 časova.

Gosti na manifestaciji biće Kulturno umetnička društva iz Voluje, Neresnice, društvo “Jovica Jankovic-Turku” iz Manastirice, “Rusaljka” iz Duboke, “Vuk Karadžić” iz Stamnice kao i Ansambl narodnih igara i pesama “Vlastimir Pavlović Carevac” iz Velikog Gradišta.

Kulturno umetničko društvo “Moj zavičaj” iz Topolovnika potrudiće se da opravda renome dobrog domaćina, da ostvari cilj i podstakne mlade da se druže kroz igru i pesmu.

– Ovim programom biće prikazana sva lepota, raznolikost i bogatstvo naše folklorne umetnosti, kao i bogati stvaralački duh našeg naroda i koreografskih stvaralaca -, najavljuju iz udruženja “Moj Topolovnik”.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker