VREDNOST DVA MILIONA DINARA: Kad neće država, grad Požarevac donirao Domu zdravlja novi agregat

Grad Požarevac donirao je Domu zdravlja novi agregat, čija je vrednost dva miliona dinara.

Foto: Promo

Prema rečima gradonačelnika Saše Pavlovića, ovaj aparat obezbediće nesmetano snabdevanje strujom svih službi, u slučaju njenog isključenja. Dejan Milenković, v. d. direktora Doma zdravlja, napomenuo je da je ovo po prvi put otkako ova ustanova postoji da na raspolaganju ima agregat.

Grad je i ranije pomagao Dom zdravlja, iako je on u nadležnosti Republike. Prošle godine nabavljena su dva vozila i jedna stomatološka stolica, a uskoro će biti nabavljene još dve, čija je vrednost 1,2 miliona dinara.

Osim toga, planira se i sanacija Doma zdravlja u Kostolcu, a kasnije i izgradnja nove zgrade u koju će biti smešten. Za sanaciju će biti izdvojeno šest miliona, a za izradu projektno-tehničke dokumentacije za novi objekat, pet miliona dinara.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker