KOKAIN, HAŠIŠ I MARIHUANA: Uhapšen Petrovčanin, policija se šokirala kada je videla gde je krio narkotike!

Policija u Petrovcu na Mlavi, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Požarevcu, uhapsili su S. Ž. (42) iz okoline Petrovca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Foto: Shuterstock

– Policija je u Petrovcu na Mlavi, u rezervnom točku „sitroena“ kojim je upravljao, pronašla tri kesice sa oko 108 grama materije za koju se sumnja da je hašiš, 23 grama materije za koju se sumnja da je marihuana i oko 10 grama materije za koju se sumnja da je kokain – piše u saopštenju.

Takođe, droga testom je utvrđeno da je S. Ž. vozio pod dejstvom narkotika, pa mu je određeno zadržavanje i protiv njega je podneta i odgovarajuća prekršajna prijava iz Zakona o bezbednosti saobraćaja.

(Tpknews.com)

2 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker