Udruženje žena “Zlatna ruka“ iz Đurakova i Popovca, u novim prostorijama (FOTO)

Udruženje žena “Zlatna ruka“ iz Đurakova i Popovca, osnovano prošle godine, dobilo je ovih dana nov, uređen prostor u mesnom domu kulture.

Foto: SOVG

Udruženje je, prilikom useljenja, posetio predsednik opštine Veliko Gradište, Dragan Milić, koji je ovom prilikom sa članicama razgovarao o predstojećem radu i saradnji, budući da opština podržava aktivnosti Udruženja.

Do sada je, zajedničkom akcijom opštine i Udruženja, uređen park ispred prostorija Doma kulture kao i prostor u školskom dvorištu gde je postavljen i dečji mobilijar za igru.

Mere podsticaja koje opština Veliko Gradište sprovodi u cilju podrške i jačanja ženskog aktivizma i preduzetništva daju vidljive rezultate pa je u ovoj opštini osnovano već četiri udruženja žena koja veoma uspešno rade.

(SOVG)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker