HTEO DA SILUJE DEVOJČICU: Taksisti pedofilu iz Velikog Gradišta određen jednomesečni pritvor

Protiv taksiste pedofila Anđelka R. (69) iz Velikog Gradišta određen je pritvor od 30 dana, zbog sumnje da je 2. avgusta ove godine izvršio krivično delo nedozvoljene polne radnje nad devojčicom starom 14 godina.

Ilustracija

Ovo krivično delo osumnjičeni je izvršio u ponedeljak 2. avgusta za vreme Svetoilijskog vašara u Velikom Gradištu, kada je devojčica pozvala taksi da je vozi kući.

On je maloletnicu počeo da ljubi, dodiruje po intimnim mestima i da je nagovara da skine odeću da bi imali seksualni odnos.

Kako je rekao naš izvor iz istrage, dok ju je razvratni taksista napadao, devojčica je sve vreme ćutala jer je bila preplašena.

– Nakon što ju je osumnjičeni dovezao nadomak njene kuće, on joj je rekao da nikom ne kaže šta se dogodilo jer je to njihova mala tajna. Dete je istrčalo iz kola i uletelo u kuću. Kada su roditelji videli ćerku, odmah su znali da se nešto dogodilo, a ona im je ispričala da ju je napao taksista, kog oni inače i poznaju – rekao je naš sagovornik.

Šokirani roditelji su odmah pozvali policiju, a patrola je ubrzo pronašla i uhapsila Anđelka R.

– Dok su policajci stavljali lisice na ruke taksisti, on je ponavljao da nije napravio nijedan saobraćajni prekršaj zbog kog bi ga uhapsili. Međutim, kada mu je rečeno zbog čega ga privode, Anđelko R. je zaćutao. Pedofilu je nakon saslušanja određen jednomesečni pritvor, a tužilaštvo ga tereti za nedozvoljene polne radnje, za šta je zaprećena kazna i do pet godina zatvora – rekao je naš izvor.

(Tpknews.com/M.V.)

PROČITAJ I

2 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker