ŠTA MISLITE, DA MI NEZNAMO DA LAŽEMO: Prvi čovek Kučeva, politički naprednjak, zapretio političkim lažovima (VIDEO)

Prvi čovek Kučeva, Novica Janošević svojim političkim neistomišljenicima uputio je jasnu poruku “Na laži odgovaramo istinom i radom”.

Foto: Screenshot youtube

Prisustvujući završnim radovima na asfaltiranju deonice puta ka zaseoku Staro selo u MZ Turija, predsednik opštine Kučevo i predsednik OO SNS Novica Janošević je, zajedno sa svojim najbližim saradnicima, Vladimirom Stojanovićem i Milošem Petrovićem uputio poruku svim građanima opštine a posebno svojim političkim neistomišljenicima u kojoj je, između ostalog, poručio da na laži poput one da je lokalna samouprava platila troškove proslave otvaranja fabrike mineralne vode “Duboka” SNS odgovara istinom i radom i da bi (ti koji se služe takvim neistinama) bar malo srećnije živeli ako bi počelo ispravno da razmišljaju a da će, kao i do sada, uvek, na svakom mestu i u svako vreme biti poraženi na izborima.

(E-Kučevo)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker