PRILAGODITE BRZINU: Putevi prohodni, ali mokri, oprezno zbog poledice

Saobraćaj se u Srbiji odvija po prohodnim putevima dok su kolovozi mokri na pojedinim deonicama gde ima raskvašenog snega i pre podne se mogu očekivati poledica i led zbog niske temperature, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Vozači se upozoravaju da zbog izlivanja reka i bujičnog toka pojedini putevii mogu biti klizavi. Na naplatnim rampama nema zadržavanje, dok su na graničnim prelazima na putničkim terminalima zadržavanja do 30 minuta.

Radovi se odvijaju na više deonica na putevima u Srbiji i tu je potreban dodatni oprez i poštovanje saobraćajne signalizacije, navodi AMSS.

(Beta)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker