Protest i kučevačkih advokata u čast tragično stradalog kolege iz Jagodine

Širom Srbije juče je Advokatura organizovala proteste zbog nedavnog ubistva Nemanje Stojanovića, advokatskog priparvnika iz Jagodine.

Foto: B.K.

Tačno u podne, minutom ćutanja, juče su članovi kučevačkog pododbora Advokatske komere Požarevac, započeli ispred zgrade Sudske jedinice Kučevo protest zbog ubistva njihovog kolege Nemanje Stojanovića, advokatskog pripravnika.

– Advokatura je neodvojivi deo pravosudnog sistema svake pravne države i časna profesija -, rekao je prilikom protesta predsednik kečevačkog advokatskog pododbora, advokat Dragan Miloradović , i dodao da on i sve njegove kolege najoštrije osuđuju ovaj vandalski čin i zahtevaju od nadležnih organa da počinioce ovog zločina što pre pronađu i uhapse.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker