UHAPŠENI: Braća obila kladionicu, a pare potrošili na kupovinu auta

Rođena braća obili kladionicu, a od para koje su našli prilikom pljačke, kupili su auto ’’alfa romeo’’, u kome ih je policija i zaustavila i uhapsila!

Policija u Boru uhapsila je rođenu braću S.M. (26) i S.D. (24), koji su obili borsku kladionicu ’’Milenijum’’, a od para koje su našli prilikom pljačke, kupili su auto ’’alfa romeo’’, u kome su ih i zaustavili i uhapsili!

Policija je, od samog poečtka sumnjala da su braća opljačkala kladionicu. S.M. i S.D. su pajserom obili zadnji ulaz u kladionicu, koja nije imala video nadzor, i ukrali oko 700 hiljada dinara.

U strahu da je kladionica pokrivena kamerama, braća su ukrala i dva računara, za koja su mislili da su povezana sa video-nadzorom, nakon čega su pobegli sa lica mesta.

Nakon krađe, S.M. i S.D. su pobegli iz Bora, dok se situacija nije malo stišala. Kada su pomislili da se potera smirila, kupili su auto ’’alfa romeo’’ i njime se vratili kući.

Međutim, policija je dobila dojavu da se braća vraćaju u Bor. Na samom ulazu u Bor policija im je preprečila put, nakon čega su u autu, kupljenom od novca koji je opljačkan u kladionici, pronašli deo para i oba računara. Braća se nisu opirala hapšenju, već su odmah priznali sve.

S.M. je od ranije dobro poznat policiji zbog desetine pljački, teških krađa i razbojništava. On je nekoliko puta bio osuđivan, a uskoro je, zbog još jednog razbojništva koje je počinio, trebao da ode na odsluženje zatvorske kazne.

Protiv braće je podneta prijava zbog razbojništva i određen im je pritvor do 48 sati.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker