POSLE TRI DECENIJE: Opština Žagubica dobila novu elektromrežu

U cilju što boljeg i efikasnijeg snabdevanja električnom energijom građana opštine Žagubica, uz dobru saradnju i podršku Elektodistribucije Zaječar ispostave u Žagubici i lokalne samouprave opštine Žagubica, sproveden je najveći projekat u ovoj oblasti u poslednjih trideset godina.

„Na 12 najkritičnijih lokacija u gotovo svim naseljima opštine Žagubica, promenjena je kompletna elektromreža, stare dotrajale bandere i žice promenjene su novim , što u mnogome doprinosi boljoj snabdevenosti, manjem obimu mogućih kvarova, ali i sigurnosti građana“, istakao je šef ispostave Elektrodistribucije u Žagubici Danijel Petrović.

I na lokaciji Jasenovac gde se, uprkos lošijim vremenskim uslovima radovi uspešno privode kraju.

Selo Ribare dobilo je takođe veliki deo nove elektromreže, gde je ugrađeno 420 metara kablovskog snopa.

U Krepoljinu elektrifikaciona mreža zamenjena je u ulici prema školi i takozvanoj grčkoj mali, a u selu Milatovac promenjena je elektromreža na dve lokacije, jednoj koja vodi uz reku, a druga ulica je takozvani put prema Selištu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker