POSLE TRI DECENIJE: Opština Žagubica dobila novu elektromrežu

U cilju što boljeg i efikasnijeg snabdevanja električnom energijom građana opštine Žagubica, uz dobru saradnju i podršku Elektodistribucije Zaječar ispostave u Žagubici i lokalne samouprave opštine Žagubica, sproveden je najveći projekat u ovoj oblasti u poslednjih trideset godina.

„Na 12 najkritičnijih lokacija u gotovo svim naseljima opštine Žagubica, promenjena je kompletna elektromreža, stare dotrajale bandere i žice promenjene su novim , što u mnogome doprinosi boljoj snabdevenosti, manjem obimu mogućih kvarova, ali i sigurnosti građana“, istakao je šef ispostave Elektrodistribucije u Žagubici Danijel Petrović.

I na lokaciji Jasenovac gde se, uprkos lošijim vremenskim uslovima radovi uspešno privode kraju.

Selo Ribare dobilo je takođe veliki deo nove elektromreže, gde je ugrađeno 420 metara kablovskog snopa.

U Krepoljinu elektrifikaciona mreža zamenjena je u ulici prema školi i takozvanoj grčkoj mali, a u selu Milatovac promenjena je elektromreža na dve lokacije, jednoj koja vodi uz reku, a druga ulica je takozvani put prema Selištu.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close