NOVINAR RTS-a OTKRIVA: U Požarevcu misteriozno nestalo 47.000 ljudi iz statistike revakcinisanih?! (VIDEO)

Novica Savić, novinar RTS-a iz Požarevca, jutros, u jutarnjem programu, ukazao je na misterioznu anomaliju druge doze vakcine protiv korona virusa u Požarevcu.

Screenshot/RTS

Naime, po rečima Savića, do sada je u Požarevcu 79.000 ljudi primilo prvu dozu vakcine, a onda je nakon toga iz statistike revakcinisanih misteriozno nestalo 47.000 ljudi, tj. drugu dozu vakcine protiv korona virusa je primilo samo 32.000, a buster dozu 17.000 Požarevljana.

Da ovi podaci jesu stvarni koje je novinar Savić izneo u jutarnjem programu, potvrđuje i činjenica da je iste podatke dobio upravo od dr Snežane Stojković, direktorke Doma Zdravlja Požarevac, koja je ujedno u jutarnjem programu skrenula pažnju da se broj novozaraženih u Braničevskom okrugu ponovo povećava, kao i pregledi u kovid ambulanti.

Kako je navela dr Stojković, na dnevnom nivou u Požarevcu trenutno ima oko 180 pregleda, od čega je između 40 i 60 novozaraženih, i da su to uglavnom mladi i nevakcinisani, kod kojih je klinička slika nešto lakša sa temperaturom oko 37,5, sa gušoboljom i malaksalošću.

Sve u svemu, kako je i sam Savić rekao, dobro je da je u ovom novom talasu korone reč uglavnom o blagim simptomima i da je manje hospitalizacija nego ranije, ali, opet ostaje ono pitanje na koje, ne samo mi, već i građani Požarevca traže odgovor.

To pitanje je – Gde je misteriozno nestalo 47.000 ljudi iz statistike revakcinisanih u Požarevcu?

(Tpknews.com/RTS)

PROČITAJ I

3 Komentari

  1. Verovatno se podaci ,,spinuju,, prema potrebama sna-bagre i broja 1, rejtinguju, filuju i sve se podređuje njihovoj prekletoj ,,izbornoj,, konbinatorici,…

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker