“OČUVANJE ZDRAVLJA GRAĐANA JE PRIORITET”: Renovirana apoteka u Domu zdravlja Krepoljin

U okviru Doma zdravlja Krepoljin u opštini Žagubica, renovirana je državna apoteka u ovom mestu.

Foto: Promo

Drugi ekonomski centar Homolja – Krepoljin, nalazi se na raskršću reginalnih puteva, Požarevac-Bor i Krepoljin-Despotovac. Smešten na nadmorskoj visini od 240 metara.

– U Krepoljinu i okolini živi oko 3.000 stanovnika i renoviranjem ovog objekta državne apoteke, kao i samog Doma zdravlja, još više se približavamo stanovništvu celog ovog kraja. Mi mislimo na sve građane našeg okruga, ne samo u velikim gradovima, već i u ovakvim sredinama, gde ima i mnogo starih lica. Zato su neophodna nova ulaganja koja će krajnjem korisniku da približe naše proizvode i usluge i da im olakšaju život. Očuvanje zdravlja građana je naš prioritet – , naglasila je, direktorka AU Požarevac, Tanja Činč.

Foto: Promo

– Otvorićemo nove objekte, renovirati postojeće, zaposlićemo nove radnike, bićemo dostupni svim građanima Braničevskog okruga – , naglasila je Činč.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker