ZA DLAKU IZBEGNUTA TRAGEDIJA U AUSTRIJI: Nadrogirani Srbin uleteo kolima u dečije igralište u Salcburgu!

Austrijska policija je saopštila, da je u Salcburgu u utorak popodne jedan Srbin pod dejstvom narkotika, uleteo autom u dečije igralište.

Foto: Ilustracija

Kako prenose austrijski mediji, na sreću, osim vozača automobila, niko drugi nije povređen u ovoj nesreći. Deca koja su se igrala na dečijem igralištu na mestu gde se desila nesreća, pet minuta pre toga prešla su na drugu starnu igrališta, tako da nisu bila na mestu u trenutku nesreće. Vozač automobila je pretrpeo lakše povrede i odveden je u bolnicu.

Kako je saopštila austrijska policija, Srbin koji je izazvao saobraćajnu nesreću poznat im je još od ranije kao narkoman. Lekarski nalazi pokazali su da je u trenutku nesreće bio pod dejstvom narkotika.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker