MEŠTANI ĐURAKOVA NEZADOVOLJNI: Novi asfalt samo za pola sokaka (FOTO)

Radovi na asfaltiranju ulica završeni su ovih dana u još četiri sela gradištanske opštine –  Đurakovu, Popovcu, Majilovcu i Sirakovu.

Đurakov

U Đurakovu je novim asfaltom pokriveno 150 metara puta, ili kako su nam meštani Đurakova rekli, samo pola sokaka.

Gozba nakon završenih radova u Popovcu

Meštanin Đurakova čiji je identitet poznat našoj redakciji, i koji zatražio da ga ne pominjemo rekao je za TPKNEWS. Po prvobitnom projektu trebalo je da se asfaltira 600 metara puta (300 metara u Đurakovu i 300 u Popovcu). Od toga opština Veliko Gradište je odobrila samo 300 metara (150 metara u Đurakovu i 150 u Popovcu) što je kod većine stanovnika Đurakova izazvalo negodovanje, jer od svih sela gde je asfaltirano i po 5 sokaka a njima jedino pola sokaka, čisto da se ne bi naljutili, rekao je naš izvor.

Popovac

Meštani Đurakova i Popovca uputili su jedno pitanje opštini Veliko Gradište na koje se nadaju da će dobiti odgovor:

– U čijem su džepu završili drugih 300 metara asfalta koje je bilo dodeljeno po projektu, a nije urađeno? –

U Majilovcu je novim asfaltom pokriveno 308 metara puta dok u Sirakovu 400 metara.

Majilovac

Asfaltiranje se nastavlja i u ostalim naseljima koja su obuhvaćena ovim programom, a lokacije na kojima se izvode radovi redovno obilaze rukovodioci i stručne službe opštine kako bi se uverili da sve teče po planu i u dogovorenim rokovima.

Sirakovo

TPKNEWS/SOVG

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker