KUČEVO: Završena rekonstrukcij krova na zgradi Ustanove za odrasle i starije (FOTO)

Ovih dana završena je rekonstrukciju krova na zgradi Ustanove za odrasle i starije „Kučevo“ vredna 5 miliona dinara.

nov-krov-kucevo

Sredstva su donacija Ministarstva pravde koje je sredinom marta 2016. raspisalo. Konkurs za dodelu sredstava prikupljenih na osnovu krivičnog gonjenja u ukupnom iznosu od 2,86 miliona eura.

nov-krov-kucevo-1

Na Konkurs je pristiglo ukupno 1200 prijava za projekte od značaja za javni interes iz različitih oblasti: zdravstva, prosvete, kulture, socijalne zaštite… od kojih je odobreno njih 67. Među odabranim bio je i projekat Centra za socijalni rad za opštinu Kučevo, rekonstrukcije krova na zgradi Ustanove za odrasle i starije „Kučevo“.

nov-krov-kucevo-2

Povodom završetka radova na rekonstrukciji krova direktorka Centra, Slađana Maranović Nikolić je rekla: „Realizacija ovog projekta, rešila nam je mnogo tehničkih problema, sa kojima smo se do sada susretali. Još jednom bih iskoristila priliku, da se u ime korisnika i zaposlenih, zahvalim svima koji su omogućili rekonstrukciju i postavljanje novog krova.“ Napomenula je da u planu imaju još nekoliko sličnih projekta za koje će aplicirati kod nadležnih instansi.

TPKNES/Opština Kučevo

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker