DA LI JE SVE SLUČAJNO: Ko je zapravo Zoran Ćirković predsednik Skupštine opštine Golubac

Mnogi se ovih dana pitaju ko je Petar Perić? Ali dok se to ne otkrije dužni smo da građanima opštine Golupca pojasnimo ko je osoba koja svakodnevno upućuje pretnje, i ko je zapravo taj koji zloupotrebljava svoju funkciju, u stvari ko je Zoran Ćirković.

Zoran Ćirković/Foto: Privatna arhiva

Predsednik Skupštine opštine bi trebalo da bude pametan, učen i elokventan čovek, na našu veliku žalost trenutni predsednik Skupštine opštine Golubac Zoran Ćirković ne poseduje ni jednu od tih osobina.

Zoran Ćirković u narodu poznat kao Ćira Kostur, pripadao je ekipi Bobana Trifunovića i ujedno je bivši član DSS-a, a trenutno preletač u SNS. Verovatno se svi građani opštine Golubac pitaju šta jedno takvo biće kvalifikuje za tako visoku poziciju? Da bi došao do ove funkcije ništa mu nije bilo sveto, ponižavao se, uvlačio se svima i kada je trebalo te iste ljude prodavao u zavisnosti kako se menjala vlast. Njegovo predsedavanja opštinskim parlamentom u najmanju ruku predstavlja cirkus. Njegovo rezonovanje, otežano čitanje, gubljenje u sred sednice izaziva podsmeh ne samo kod opozicionih odbornika nego i kod vladajuće većine pa i kod samog predsednika opštine Golubac. Gluposti bez granica ponekad i njega samog dovode do smeha. Možete da zamislite o kakvoj osobi se radi i u šta se jedan takav parlament u tom trenutku pretvara. Inače parlament opstaje potpuno nezakonito gde predsednik skupštine na svakoj sednici napravi niz propusta u predsedavanju I konstantno krši zakon. A šta će kada je jedini posao kojim se Zoran pre ovog bavio preprodavanje polovnih automobila.

U poslednje vreme nervoza kod Zorana postaje sve izraženija. Zoran je svestan da se polako otkrivaju sve njegove spletke pa zato reži na sve oko sebe i javno preti. Postavlja se prvo pitanje, zašto se toliko Zoran okomio na Sašu Marjanovića bivšeg zamenika predsednika opštine Golubac. U trenutku kada je Saša Marjanović navodno krivac za iznošenje podataka koji optužuju predsednika opštine Golubac Nebojšu Mijovića za teška krivična dela, Zoran Ćirković aktivno učestvuje u ubeđivanju opštinskog vrha da je isključivi i direktni krivac za curenje informacija Saša Marjanović. Kako vreme prolazi, narod, opštinski vrh a i sam predsednik opštine u tu priču više ne veruje. Saša Marjanović nije bio u poziciji da sazna informacije takvog karaktera niti je osoba koja se takvim stvarima ikada bavila. Postavlja se drugo pitanje, ko je drugi mogao da uzdrma opštinski vrh kao nikada do tada i ko je mogao da iznese informacije koje će za Mijovića predstavljati neprolaznu noćnu moru. Pristup informacijama u vezi sa infrastrukturnim investicijama je mogao da ima neko ko je blizak saradnik načelniku opštine Golubac ili je deo zaposlenih u tadašnjoj Direkciji za izgradnju. Sasvim slučajno Zoran Ćirković jeste blizak saradnik Vladici Buljubaši načelniku opštine a i duže vremena je bio i to protivzakonito zamenik direktora Direkcije za izgradnju. Sa druge strane Zoran se i sam hvalio kako blisko sarađuje sa određenim bezbednosnim službama. Po izjavama zaposlenih u opštini Golubac nijedan čovek unutar zgrade nije mogao tako precizno da raspolaže poverljivim informacijama a da se prethodno time nije bavio. Priznaćete dosta interesantnih informacija pa razmislite o tome.

Dobro je poznato da Mijović nema ličnog vozača tako da se njih nekoliko na odrađivanju tog posla često menjaju. Ako Mijović ne veruje neka pita svoje vozače koliko Zoran Ćirković ume da bude uporan dok ne dobije informacije gde je predsednik bio, u kom hotelu je odseo, sa kime se sastao. Kako bi inače javnost saznala za predsednikov neplanirani odlazak u Italiju (naravno o trošku građana) a da se jedan od vozača nije baš Zoranu Ćirkoviću poverio. Sa ovom informacijom pokušao je Zoran da istrguje i sa opozicijom kako bi sebi obezbedio neku buduću poziciju i u narednoj vlasti

Ulizice – to su najgori ljudi na svetu, najštetniji, najpokvareniji. Oni podržavaju svaku vlast, oni i jesu vlast, oni seju strah bez milosti, bez ikakvog obzira, hladni kao led, oštri kao nož, kao psi verni svakoj državi, kao kurve neverni svakom pojedincu, najmanje ljudi od svih. Dok njih bude nema sreće na svetu, jer će uništiti sve što je istinska ljudska vrednost.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker