KRVAVA DRAMA U MILANU: Kamerunac bez razloga metalnom šipkom brutalno prebio Srbina!

Naišao je na čoveka koji je čekao autobus i tri puta ga metalnom šipkom udario u glavu. Povređeni je Srbin koji u Milanu radi u firmi koja se bavi finansijama

Tridesetdvogodišnji Kamerunac uhapšen je zbog pokušaja ubistva, nakon što je bez razloga nasrnuo na srpskog državljanina (31) koji je stajao na raskrsnici i čekao prevoz. Incident se dogodio u utorak oko 22.30 u Milanu.

Foto: ANSA

Kamerunac je, prema navodima medija, izašao iz tramvaja i počeo da lomi sve oko sebe.

– U određenom trenutku, naišao je na čoveka koji je čekao autobus i tri puta ga šipkom udario u glavu. Povređeni je Srbin koji u Milanu radi u firmi koja se bavi finansijama. On je u veoma ozbiljnom stanju prebačen u bolnicu, gde mu je konstatovan prelom lobanje i operisan je – preneli su mediji. Naš državljanin se nalazi u veoma teškom stanju i lekari ne žele da daju prognoze.

Navodno, policiju je pozvala devojka koja se zatekla na ulici.

– Kamerunac je Srbina dva puta udario u glavu dok je ležao na ulici, lomio je izloge i kante za smeće. Srbin ga nije ni primetio jer je imao slušalice u ušima. Prolaznici su nakon napada pokušali da razoružaju podivljalog čoveka – navode mediji.

(TPKNEWS/Kurir)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker