KAD JANOŠEVIĆ POZIVA NA PARTI I STRIPTIZ: Kod naprednjaka na glas, kod siromaha na čast, kažu…

Lokalno rukovodstvo Srpske napredne stranke iz Kučeva, pod sloganom “Budućnost Kučeva”, nudeći nam svoju kriminalno-uništivačku prošlost kao našu budućnost, uz mnogobrojne lokalne zvanice, funkcionere opštine, odbornike lokalnog parlamenta, direktore obrazovnih institucija i javnih preduzeća, članove saveta mesnih zajednica, rođake, kumove i zaposlene u varoškoj kući proslavilo je 14. rođendan Srpske napredne stranke u hotelu “Rudnik” molitvenoj kući kučevačkih naprednjaka.

Foto: Facebook

Među zvanicama su bili i koalicioni partneri iz Socijalističke partije Srbije predvođeni Sanjom Vukojević, koji su izgleda posle jednog saopštenja i “velike i mukotrpne borbe” protiv naprednjačkog kriminala završili u njihovom zagraljuju za prepunom trpezom istih tih naprednjaka.

Gostiju iz Beograda i vrha Srpske napredne stranke, nije bilo iako su uredno pozvani. Po sastavu gostiju reklo bi se da je najviše novih naprednjaka, bivših demokrata i socijalista a najmanje onih koji su osnovali stranku. Bilo je među gostima i onih koji navodno ne mogu da smisle naprednu stranku ali po njihovim rečima “kad je sve besaplatno zašto ne iskoristiti”, mada besplatanog ručka i večere nema, posebno kod kučevačkog naprednjačkog kartela. Primetili smo da među zvanicama nema osnivača Srpske napredne stranke u Kučevu, dugogodišnjeg predsednika opštine i narodnog poslanika Zorana Milekića koji je stvorio sadašnje anonimuse poput Novice Janoševića, dr Ivana Rajčića i Miloša Petrovića.

Foto: Facebook

Rođendan naprednjaka u jeku ekonomske krize i svakodnevnog povećanja cena životnih namirnica, je izazvao veliko nezadovoljstvo građana Kučeva, bila je to slika i prilika naprednjačkog “ludila u zlatnom dobu”, i njihove bahatosti u varoši pored Peka u dolini gladnih i zatrovanih koje su osiromašili upravo ti bahati vlastodršci opštine Kučevo.

Svega je bilo na rođendanskoj proslavi, neki kažu i neizostavni SNS striptiz jedne pijane odbornice lokalnog parlamenta. Atmosfera na slavlju i pored izobilja, više je podsećala na sahranu nego na proslavu “sendvičarskog” rođendana.

Bio je to skup poltrona, klimača glavom, ljudi bez morala, pozicioniranih u Srpskoj naprednoj stranci, jer računaju da će zadržati svoje radno mesto ili posle dobiti neku još veću poziciju, bez obzira da li imaju kfalifikacije za nju. I to im ne predstavlja neki problem, ali, šta ćemo sa ljudima u ovoj opštini, pogotovu obrazovanim, za njih je to ponižavajuće, oni bi voleli da grade karijeru na osnovu onog što su naučili a ne zato što su napunili autobus za miting ili se pojavili na rođendanskom slavlju stranke?

Novca za rešavanje socijalno-ekonomskih problema građana nema, novca za puteve, mostove, lekove bolesnih, samohrane majke, porodice sa više dece takođe nema, ali zato ima novca za naprednjačko-socijalističku vlast koja je u zadnjih dve i po godine učinila više štete Kučevu nego bilo ko do sada.

Foto: Facebook

Dok pacijenti Doma zdravlja u Kučevu, svakodnevno kupuju inekcije i ostali medicinski materijal kako bi dobili adekvatnu terapiju, opština nas je dovela u situaciji da plaćamo za nešto za šta smo već dali pare i da još mislimo da je to naša obaveza, a naprednjaci o trošku građana Kučeva proslavljaju svoj rođendan.

Niko ne obraća pažnju na negodovanje građana opštine Kučevo, gde su cene ogreva, komunalija i osnovnih životnih proizvoda veće nego u EU a plate afričke! Zato će bahati funkcioneri opštine Kučevo, preko sitih i namirenih odbornika Skupštine opštine Kučevo već u ponedeljak na svojoj 20. redovnoj sednici, doneti odluku da povećaju poreze na imovinu i cene komunalnih usluga jer novca za njihove plate i proslave u hotelu Rudnik mora da bude na pretek.

Ostali neka čekaju decembar i obećanih 5.000 dinara za mlade i minimalno povećanje penzija koje je inflacija već odavno pojela, pred sledeće izbore će dobiti izbornu rizlu, kilogram brašna i litar zejtina pa će moći “dobro da se najedu”.

Život u iluziji i bežanje od stvarnosti neće trajati još zadugo kad se kod građana “oglasi” gladan stomak, dune severac a “sneg pokrije breg i pokažu tragovi kuda je koja zver gazila”.

(Dopisnik1 tpknews.com iz Kučeva)

PROČITAJ I

28 Komentari

 1. Mogu da zamislim koliko su platili tu veceru. Bez dva, tri miliona nisu probali. Mora Aca Karatista od neceg da zivi jer gostiju u hotelu ni na vidiku.

 2. Sanja je kobajagi glumila opoziciju dok joj nisu duplo povećali platu. Kakav SPS pod njihovom vlašću smo ratovali po celoj bivšoj Jugoslaviji, bombarovali su nas, prodali su Kosovo a u zadnjih 31 godinu svega tri godine nisu bili u vlasti.

 3. Рекла ми ћерка да су се многи тетурали од пијанства а неки су се исповраћали испред хотела.

 4. Bravo Kučevljani. Prodali ste obraz i veru za večeru, a ovamo kukate. I ne zaslužujete bolju vlast. Kobajagi plašite se da će vas otpustiti. A ko će im raditi? To pravdate sebe sami za poltronstvo i kukavičluk. Možete me pljuvati ali to je istina.

 5. Za sanaciju puta Kucevo – Petrovac nema para? Rupa do rupe, jedino tenkom mozes da prodjes a za krkanje ima para! Sram vas bilo naprednjaci i sve one koji su otisli da uvelicaju naprednjacku pomamu.

 6. Vučić poziva građane da štede jer dolazi teška zima, pitam se da li to važi samo za građane ili i za ove njegove mafijaše iz Kučevu koji su ko zna koliko potrošila na bespotrebnu večeru a verovatno će račun biti uvećan za duplo kako bi podeli pare sa Acom Karatistom

 7. Zvao me Vepar Nole i trazio od mene da obrisem lajk za ovaj tekst i kritikovao zasto sam delio. Strasno u kojoj diktaturi mi zivimo

 8. Sve je to maslo Noleta Veprine i njegovog kuma Ace Karatiste. Pljackajte jos koji dan! Zabela vam se smesi bando naprednjacka

 9. Neizostavni gost je Zeka, nema terevenke da se ne omrsi. Misli da ce da ga primaknu glavnoj sofri, sta se najeo oko gasovoda to mu je. Sada je navijac i sluzi da dize ruku i glasa za propast svog sela i Kuceva. Grujic je proslavio rodjendan stranke da bi se na miru pripremio da sahrani sestru. E Grujicu, coveku bez stida i morala, nisi se najeo po Hotelu, samo ti je jos ovo falilo. Od kako si basadzija u Hotelskom orkestru krenulo te u zivotu. Nego tvoje prokletstvo i tvoje krvave pare i prevare drugi placaju glavom. Uzivaj u Hotelu i kupaj se u bazenu ne bili bruku oprao.

 10. “Dođu tako ponekad vremena kad pamet zaćuti,budala progovori,a fukara se obogati”.
  Ivo Andrić
  Sve tačno, realno i bolno. Ne treba nama više ratova, SNS kartel je ugasio zivot u srbistanu za sva vremena.

  1. Bogosave ne treba da se organizuje protest ispred hotela,treba država da naplati svoja potraživanja od milagarca i on će sam napustiti objekat,ali Srbija je mafijaška zemlja i za mafiju ne važe zakoni.

 11. Pre dva dana ceo Hotelski orkestar bio na polaganju kamena temeljca kod Prune u Vukovicu. Dala mu napredna vlasr preko 40 miliona dinara i neka gradi covek. Ipak je deo para morao da podeli sa lokalnim napednjacima i da plati ovu terevenku u Hotelu. Tako funkcionise vlast i njemu je to jasno. Nasli su sponzora za veceru, na kojoj ne sluze rakiju i vino od Prune. Skupo je to, tu prvu klasu Nole i kamarila nosi kuci. Ivanu Hotelskom je vinjak pice mladosti i ne odrice ga se zbog neke dunje ili vilijamovke. Ipak su naprednjaci slavilu kamen temeljac a ne rodjendan. SNS, ovde prisutnima ta stranka je dzuboks za bogacenje, kako im porucila njihovaministarka.

 12. Pruna je podelio donaciju sa naprednjačkim kriminalcima koji su mu verovatno uzeli procenat. Bez procenta ništa ne rade

 13. Gledam fotografije tih ljudi, dobro sam ih zapamtio za buducnost kad im stranka sklizne sa vlasti da im tad vidim te bedne i jadne face. Otisli su da jedu i piju u hotelu o trosku svih nas. Kako ih nije sramota da se prodaju za dva zalogaja i flasu piva. Sram ih bilo

 14. Bahaćenja, proslava i svega lošeg će i dalje biti u Kučevu jer kod nas nažalost, većina ljudi nije spremna da žrtvuje ni minimum svog komoditeta. Mi živimo po principu ne talasaj, ne ispravljaj krive Drine, hvala Bogu pa ne puca. Mi opravdavamo svoju indolenciju, svoju nespremnost da se uhvatimo u koštac sa pravim problemima, nespremnost da preuzmemo odgovornost, jer kao što je vlast prema nama obavezna, mi smo odgovorni prema sebi i prema vlasti da ispravljamo njene greške. Vlast drži narod u konstantnom strahu, pa odnos između ljudi na vlasti u Kučevu i naroda sve više liči na odnos gospodara i sluge ili roba. Probudite se, počnite da razmišljate svojom glavom, nemate čega da se plašite. Zar ne vidite da nam opština osta prazna, šta imamo više da izgubimo? Uostalom, nas nezadovoljnih je više od onih koji su na vlasti, shvatite da ih možemo pobediti i vratiti život i dostojanstvo u ovoj opštini!

 15. Sačuvao sam ove slike kao i mnoge pre toga da ne bude posle e ja nisam bio sa njima jer AV posle priznanja Kosova i uvođenja sankcija rusima sigurno odlazi na smetlište istorije a nadam se i na doživotnu robiju.

 16. Socijalistička partija Srbije u Kučevu živi na staroj slavi, glasali smo za njih ali ništa nisu uradili za nas. Udružili se sa naprednjacima i talasaju samo onda kad treba nešto da ućare. Sanja je već godinama prodana duša koja gleda lični interes. Setimo se kako je izdala Grupu građana za koje nas je terala da glasamo a posle ih je izdala. Voleo bih da neko kaže šta je Sanja Vukojević uradila za Kučevo od kad se bavi politikom a bavi se preko 25 godina? Treba da se stidi što je otišla da jede na račun naroda kao da nema ogromna primanja u školi i opštini. SNS i SPS u Kučevu su ista banda koja radi samo za svoj lični interes.

 17. Bravo za komentar Pokreta slobodnih gradjana. Žalosno je što se narod plaši i što iz svojih mišijih rupa gleda sopstvenu propast. Čega se plaše? Nekada je bila parola Bolje grob nego rob a sada? Biti rob je in. Ćuti i trpi dok ne crkne.

 18. Preterao si doktore Ivane Hotelski! Slikas se i objavljujes slike sa bivsim robijasima banderasima i prevarantima, brukas doktore i ove tvoje mlade medicinske sestre, bez razmisljanja. Za dve godine ne objavi sliku sa nekim tvojim kolegom nego ti je ponos da si u robijaskom i prevarantskom drustvu. Imas priliku da za lekarsku slavu napravis istu ovakvu proslavu, i malo vecu i sa uglednijim gostima. Pare imas, opstinske, od Prune, to je najmanji problem. Pogosti lekare i medicinske sestre, pozovi i Mijovica doktora sa svojom ekipom. Pozovi i ove iz porodilista iz Pozarevca, oni ce narednih meseci da ti trebaju najvise kad pocnu tvoje miljenice da ti radjaju naslednike.

 19. Zvao me je Janošević i zamolio da ne delim više tekstove tpk news-a jer oni šire laži o stranci i o predsedniku Vučiću. Toliko o demokratiji, slobodnom i objektivnom informisanju. Diktatura na delu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker