HOROR U BEČU: "Klovnovi ubice" mahali mačetom po metrou, ljudi vrištali i bežali u panici! (FOTO)

Klovnovi koji noću prepadaju i terorišu ljude, i sve češće mašu i noževima, viđeni su i u Beču.

klovn-ubica-bec

Ovi maskirani napasnici prvo se pojavili u Sjedinjenim Američkim Državama, a zatim se ovaj jezivi trend proširio i na Evropu.

Prema informacijama lista Hojte (Heute), jezivi klovn se u utorak uveče šunjao na Prateršternu (Praterstern) po drugom peronu i prepadao putnike. On je najpre čekao na stanici sa ostalim putnicima voz, međutim u trenutku kada se voz približavao stanici, izvukao je mačetu i počeo da zamahuje njom. Prestravljeni ljudi počeli su da vrište.

klovn-ubica-bec. 1

Pre nego je iko od šoka stigao da pozove policiju, klovn je pobegao. Nije utvrđeno da li je mačeta bila prava ili ne. Međutim to nije jedini slučaj pojavljivanja jezivih klovnova u austrijskoj prestonici. Kako navodi portparol policije Paul Aigenberer (P. Eidenberer), jedan četrnaestogodišnjak video je u utorak oko 18.45 u bečkoj opštini Favoriten klovna na ljuljašci.

Kada je uplašeni dečak počeo da beži, klovn je potrčao za njim, a u ruci je držao predmet sličan sekiri. Potraga za masikarnim licem bila je bez rezultata. Prvi ovakav slučaj u Austriji dogodio se međutim u istočnoj Štajerskoj, kada se na jednom parkiralištu na autoputu odjedanput pojavio klovn, koji je dobro uplašio jednog vozača. Kasnije se ispostavilo da se iza maske krio dečak, čija majka se izvinula na fejsbuku i obećala da će ga kazniti.

TPKNEWS/Heute

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker