JUNAK DOBA ZLOG: Od lošeg đaka do predsednika sindikata u EPS i borca za svoje interese!

Predstavnici sindikata EPS-a u Kostolcu žive kao bubreg u loju. Velika primanja, beneficije, službeni auto 24/7…nekretnine, novi stanovi, gliseri i novi automobili, a u preduzeću sve lošije.

Foto: Facebook

Jedan od najuticajnijih ljudi u kostolačkom EPS-u je predsednik sindikata, Danijel Radosavljević zvani Rambo. Naziv Rambo je dobio jer voli da pokazuje svoju atletsku građu na fejsu i to njegovo ponašanje, može se reći da je neukusno i degutanto.

Inače, Rambo je poznat samo po mišićima, jer je u srednjoj školi bio loš đak, kada je polagao matematiku kod profesora, kome su zidali vikendicu, u avgustu je na popravnom na listu nacrtao kuću i predao profesoru rad. Završio je fakultet u Boru pre godinu dana. Poznat je kao borac za prava svih radnika, preko njega idu mnoga zapošljavanja u EPS i isključivo podobnih i članova SNS. Sada se sprema novi prijem radnika i to samo za podobne – botove SNS.

Plate predstavnicima sindikata EPS, pa i Rambu su astronomske, navodno, Rambo ima platu do 350 hiljada dinara, a ni njegove kolege ne zaostoju mnogo od njega. Radnici koji su primljeni preko Pro tenta, učlanjeni su u sindikat, jer im je plata veća kada imaju više ljudi u svom sindikatu.

Takođe, Rambo ima nekretnine glisere, koristi službeni auto 24/7 i sve privilegije i beneficije, zaposlio celu familiju u EPS, naravno to se podrazumeva, a bori se samo za lične interese.

(Insajder Mile Sova)

Jedan komentar

  1. Nije mu nadimak Rambo nego Deni, on je lepo unovcio svoj posao u sindikatu. Nije ni njemu lako zena, deca, pa devojka koja kosta (remont tela i skupi pokloni), realno ima covek i velike rashode.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker