VREME DANAS: Ujutro mraz, tokom dana toplije (VIDEO)

U Braničevskom okrugu će jutro biti hladno sa slabim mrazem, a tokom dana pretežno sunčano i malo toplije vreme, uz slab vetar, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

Jutarnja temperatura biće od minus tri do dva stepena, a najviša dnevna od 15 do 20 stepeni.

U Velikom Gradištu će ujutro biti hladno, na širem području sa slabim mrazem, a tokom dana pretežno sunčano i malo toplije, uz slab vetar. Jutarnja temperatura biće od nule do dva, a najviša dnevna oko 16 stepeni.

Očekivane biometeorološke prilike biće relativno povolјne za većinu hroničnih bolesnika, uz umerene aktivnosti tokom dana i slojevito odevanje. Izvesna opreznost se savetuje srčanim i cerebrovaskularnim bolesnicima. Meteoropatske reakcije moguće su u blažoj formi u vidu glavobolјe i zamaranja.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker