SPREMTE SE…POLEĆEMO: Svemogući Vučić, posle banane osnovcu, pucao penal nepomičnom golmanu (VIDEO)

Nakon video snimaka na kojima smo između ostalog mogli da vidimo predsednika Srbije Aleksandra Vučića kako osnovcu na Srebrnom jezeru udara bananu na basketu, pred nama je novi spektakularni snimak na kojem vidimo predsednikovo umeće u šutiranju jedanaesteraca.

Screenshot

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je tokom posete mobilnom punktu za vakcinaciju na stadionu lokalnog fudbalskog kluba Vrelo kod Uba da je danas vakcinacija pitanje opstanka i razvoja zemlje i da mu zato nije teško da ide ako treba i do svakog sela, ako će zbog toga biti vakcinisano 50 ili 100 ljudi više u tom mestu.

Iskoristio je priliku da nam pokaže i kako izvodi fudbalske penale, pred golman koji se nije ni pomerio.

Da li je predsednikov šut toliko razoran da nije bilo ni svrhe pokušavati odbraniti gol, ili on po svaku cenu mora biti bolji od svih, procenite sami.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker