OPASAN SERIJSKI UBICA: Srpski Rambo prebačen u bezbedniji zatvor (VIDEO)

Srbin Igor Vaclavić, koji je osumnjičen za seriju ubistava u Italiji i koji je pre nekoliko dana uhapšen u Španiji, promeniće zatvor.

Foto: Screenshot

Prema pisanju medija, Vaclavić je iz zatvora Teurel prebačen u zatvor suera u Saragosi, koji je mnogo bolje obezbeđen za ubicu ovakvog “renomea”. Takođe dodaju da neće biti izručen Italiji u skorije vreme, već će mu se suditi u Španiji za mnoga krivična dela koja je počinio u toj zemlji.

Iako je Vaclavić od trenutka hapšenja bio miran i sarađivao je sa policijom u svim segmentima, Španci ne žele ništa da prepuste slučaju zbog eventualnog bekstva ili organizovanja kriminalnih dela iz zatvora, što u Saragosi neće imati ni teoretske šanse za to.

Vaclavić je na saslušanju istakao da mu je pravo ime Norbert Hefer, kao i to da je od septembra meseca bio u osam različitih zemalja i promenio 18 identiteta.

 

TPKNEWS/Agencije

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker