DRŽAVA OBJAVILA RAT ANTIVAKCINAŠIMA: Režimski lekari kreću sa vakcinisanjem po selima i preduzećima!?

I režimski lekari su konačno priznali – vakcina ima, ali se ljudi teško odlučuju da prime cepivo. U nekim opštinama, poput Tutina, Novog Pazara, Žagubice ili Lazarevca, gotovo na prste mogu da se izbroje oni koji žele na vakcinaciju.

Foto: Reuters

Takozvani Krizni štab se hvali da je u beogradskim opštinama Stari grad i Savski venac vakcinisano oko 60 odsto najstarijih građana. S druge strane, žale se da budući da je ostalo još veoma malo ljudi koji su se putem portala e-uprava prijavili za imunizaciju, morati da smišljaju nove strategije kako da objasne građanima da „korona neće proći sama od sebe ukoliko ne dobiju cepivo“.

Tako je već organizovana vakcinacija u Kruševcu i Sremskoj Mitrovici, bez zakazivanja i određivanja termina. Slično se planira i za ostatak Srbije, a postoji mogućnost i da lekari idu u velika preduzeća i tamo vakcinišu zainteresovane, najavio je dr Mirsad Đerlek, državni sekretar Ministarstva zdravlja i prvi čovek Nacionalnog koordinacionog tima za imunizaciju protiv kovida-19.

Dakle, monstruozni plan je da se u velikim kompanijama sprovede poluprisilna vakcinacija, tako što će rukovodstvo i šefovi pritiskati i ucenjivati zaposlene da se vakcinišu iako to oni ne žele!

Jedina odbrana od ovakvog scenarija je da upravo radnici podignu glas, odupru se i izađu u javnost sa informacijama o eventualnim pritiscima i ucenama.

PROČITAJ I

3 Komentari

 1. Рат је лош друг.
  Не објављујте народу рат.
  Није то паметно.
  Свако ко се добро информисао и жели да се вакцинише, нека то уради.
  Осталима не прилазите!
  Мени и мојој породици прићи неће.

 2. Non stop pričaju kako je vakcinacija dobrovoljna a u stvari koriste perfidne načine da što više vakcinišu. Direktori su po starom komunističkom modelu, svi članovi SNS i moraju da slušaju. Tako će direktori koristiti podmuklu prisilu i ucenjivanje. To sam već kao nekadašnji radnik osetila kad su nam naredili da idemo i dočekamo Miru Marković i kad smo tihom ucenom išli na sednicu Jul-a. Ovog puta neće me voditi na klanje kao ovcu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker