PO KRATKOM POSTUPKU: Gradištanac popio tri meseca zatvora jer je vozio pijan!

Saobraćajna policija u Braničevskom okrugu, proteklog vikenda, isključili su iz saobraćaja petoricu vozača koji su automobilima upravljali pod dejstvom alkohola i jednog pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Foto: M.V./Ilustracija

Policija je u okolini Velikog Gradišta zaustavila vozača (56) „opel astre“ koji je vozio sa 2,51 promila alkohola u organizmu, a u njegovom automobilu pronađena su i dva noža.

Vozač je u skraćenom postupku priveden sudiji za prekršaje u Velikom Gradištu koji mu je izrekao jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od 90 dana, zaštitnu meru zabrane upravljanja vozilom B kategorije u trajanju od devet meseci, kao i 15 kaznenih poena.

Saobraćajna policija je u Malom Crniću, Požarevcu i Petrovcu na Mlavi zaustavila četvoricu vozača (63), (37), (31) i (23), koji su upravljali sa 1,48 i 1,23 promila alkohola u organizmu, kao i dvojicu sa 1,22 promila alkohola.

U Velikom Gradištu, patrola je iz saobraćaja isključila mladića (24) koji je vozio „audi“ pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih su podnete prekršajne prijave.

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker