HOROR U SMEDEREVU: Muškarac i tinejdžer silovali devojčicu (13) majka je podvodila

Po predlogu Višeg javnog tužilaštva u Smederevu, a nakon obavljenog saslušanja 20.2.2022. godine okrivljenom N. M. (60) određen je pritvor zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo – obljuba sa detetom.

Foto: Shutterstock

Prethodno, N. M. je u saradnji Višeg javnog tužilaštva u Smederevu i MUP-a, uhapšen i zadržan posle dobijanja informacije da je u svojoj kući, obljubio devojčicu od 13 godina.

Krivična prijava biće podneta i protiv jednog maloletnog lica koje ima 17 godina za koga postoje osnovi sumnje da je izvršio na štetu istog oštećenog deteta navedeno krivično delo. Takođe, uhapšena je i majka oštećenog deteta S. V. (37), zbog krivičnog dela Zapuštanje i zanemarivanje maloletnog lica.

Majka je optužena i za posredovanje u vršenju prostitucije i uz krivičnu prijavu je privedena Osnovnom javnom tužilaštvu u Smederevu koje joj je nakon saslušanja predložilo određivanje pritvora, što je sud prihvatio i odredio joj pritvor do 30 dana.

(Tpknews.com/Tanjug)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker