IZGUBILI SE U METROU: Evo kako se provode petrovački naprednjaci na Oktoberfestu (FOTO)

Pripadnici i simpatizeri vladajuće Srpske napredne stranke (SNS) iz Petrovca na Mlavi, organizovano su otputovali u Minhen na Oktoberfest.

Foto: Privatna arhiva

Deset hiljada ljudi navalili su na vrata Oktoberfesta, nakon što su organizatori prethodne subotu otvorili ovaj festival u Minhenu.

Kako “TPKNEWS” saznaje, jedan deo ove mase ljudi u Minhenu koja je projurila kroz vrata kako bi osigurali svoja mesta u šatorima, sačinjavali su i naši napredni petrovački naprednjaci, koji su kako saznajemo, organizovano o trošku napaćenog naroda otišli na zasluženi odmor u inostranstvo.

A kako su se provode možete da vidite u galeriji koju smo pripremili za vas.

Sudeći po objavama na društvenim mrežama, napredni petrovački naprednjaci u Minhenu su se sasvim dobro proveli, uz pesmu i, već po običaju, velike količine piva. Mada, priznaju, kroz šalu, da su se i pomalo izgubili u metrou.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker