DOLIJALI: Uhapšeni mladići koji su dva meseca “pustošili” Požarevac i Negotin!

Dve osobe iz Negotina za koje se sumnja da su u poslednja dva meseca ove godine na teritoriji Negotina i Požarevca izvršili više krivičnih dela teških krađa, uhapsili su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) u Beogradu.

FOTO: MUP

Kako je saopštio MUP, u vozilu sa falsifikovanim brojevima šasije koje su koristili osumnjičeni M.J. (35) i B.P. (19), pronađeni su predmeti krivičnih dela – lovačka puška, dva pištolja, revolver, municija različitog kalibra, oko 120 zlatnih dukata, oko 1.000 evra, mačevi, noževi, mobilni telefoni, kamere i fotoaparat.

FOTO: MUP

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela teške krađe i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu, dodaje se u saopštenju.

TPKNEWS/Tanjug

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker