ŽAGUBICA: Održan 3. “Sabor zetova u kući” u Laznici (VIDEO)

Ovogodišnja manifestacija koja okuplja zetove u kući održana je po treći put u naselju Laznica. Zetovi u kući, sa svojim lepšim polovinama, prisustvovali su programu organizovanom samo za njih, uz muziku i druženje, a nije im smetala ni izuzetno visoka temperatura vazduha.

Događaju su prisustvovali i predstavnici lokalne samouprave pod čijim se pokroviteljstvom i organizuje manifestacija, kao i zamenik predsednika opštine i prema njegovim najavama, ova i ostale manifestacije u Laznici će se od naredne godine organizovati u mnogo lepšem ambijentu.

Svoje utiske ovogodišnjom manifestacijom iskazali su i organiztori koji su istakli pomoć opštine za realizaciju jednog ovakvog događaja i zahvalili na tome.

Iako za zatove u kući kažu, ili su tu priču samo izmislili ljubomorni – da je zet u kući kao televizor koji ima slike, ali nema tona, zetovi su ipak ozvaničili svoj dan i svoju manifestaciju, a snajke u kući – još uvek čekaju, na svoj dan – u ovom ili nekom drugom naselju.

TPKNEWS/SO Žagubica

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker