DANAS TMURNO ALI TOPLIJE: Večeras razvedravanje, a za vikend mnogo lepše vreme

U Srbiji umereno do potpuno oblačno i toplije, naročito na severu. U istočnim, jugoistočnim, centralnim i jugozapadnim predelima Srbije ponegde se očekuje slaba kiša, na planinama slab sneg.

U toku večeri i noći u svim predelima razvedravanje. Duvaće umeren do jak istočni i jugoistočni vetar, u košavskm području sa olujnim udarima. Minimalna temperatura od -1 do 2 stepena, maksimalna dnevna od 5 do 15 stepeni (veće vrednosti na severu Vojvodine).

U Braničevskom okrugu umereno do potpuno oblačno i toplije. U toku večeri i noći u svim predelima razvedravanje. Duvaće umeren do jak istočni i jugoistočni vear, povremeno i sa olujnim udarima. Minimalna tempertaura 2, maksimalna dnevna 9 stepeni.

U Srbiji sutra i za vikend pretežno sunčano i osetno toplije, samo se na jugu i jugoistoku očekuje više oblačnosti, a na jugu se uz promenljivo oblačno vreme ponegde očekuje i slaba kiša.

Košava će sutra do kraja dana biti u slabljenju. Maksimalna temperatura u petak biće od 10 stepeni na jugu i istoku do 17 na severu Srbije, a za vikend u većini predela biće od 14 do 20 stepeni. Toplo se očekuje i u ponedeljak. Prepodne biće suvo, a poslepodne i uveče se sa severozapada očekuje se jače naoblačenje sa kišom. U utorak kišovito i svežije, na planinama se očekuje sneg. Od srede suvo i toplije.

U Braničevskom okrugu sutra i za vikend pretežno sunčano i osetno toplije. Košava će sutra do kraja dana biti u slabljenju. Maksimalna temperatura do 15, a za vikend biće od 16 do 18 stepeni.

Toplo se očekuje i u ponedeljak. Prepodne biće suvo, a poslepodne i uveče se sa severozapada očekuje jače naoblačenje sa kišom. U utorak kišovito i svežije. Od srede suvo i toplije.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close