U OBILAZAK RADOVA: Uređenje centra naselja Laznica kod Žagubice, teku planiranom dinamikom!

Radovi na uređenju centra naselja Laznica u opština Žagubica, tačnije trga ispred Doma kulture, izvode se planiranom dinamikom.

Poslove finansiraju Ministarstvo Privrede Republike Srbije i opština Žagubica, a teren je u četvrtak 02. novebra sa saradnicima obišao Predrag Ivković, zamenik predsednika opštine Žagubica.

Tom prilikom izrazio je zadovoljstvo viđenim i istakao da će radovi biti završeni po planu. Najavio je takođe i realizaciju nekoliko bitnih projekata u naselju koji podrazumevaju uređenje Doma kulture, zatim puta od Lazničke pilane do Žagubice, realizaciju projekta obnavljanja kuće Jovana Šerbanovića, kao i izradu pešačke staze do česme borcima Prvog Svetskog rata.

Takođe je precizirao da je Projekat za rehabilitaciju centra naselja Laznica izradio stručni tim Javnog preduzeća za planiranje i upravljanje projektima opštine Žagubica koje nad radovima obavlja i nadzor, dok je izvođač posla „Ruki kop“ iz Sladaje.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker