NOVI ZAKON: Država ima pravo na vaše organe nakon smrti!

Ovih dana se u Skupštini Srbije raspravlja se o novom zakonu po kojem nakon smrti država ima pravo da samostalno odlučuje o doniranju organa!

To znači da više nije neophodno posedovati donorsku karticu, već svi građani Srbije, automatski postaju donatori organa. Naravno, vladajuća napredna stranka u svemu ovome vidi ogroman profit, pa Vučić i ekipa bukvalno od cele Srbije prave novu žutu kuću.

Verovatno po ugledu na svoje koalicione partnere u vidu Ramuša Haradinaja ovu sramotu su osmislili Lončar i državni sekretar Vladimir Djukić, profesor i muž Branke Djukić inače direktorke lažnog Tanjuga.

Kako ćemo imati uvid u to kome je donirano, kako da se zaštitimo da ministar zdravlja, inače osvedočeni kriminalac ne učestvuje u prodaji organa na međunarodnom tržištu i zašto se od Srbije bukvalno pravi „žuta kuća“?

Nijedna država na svetu trenutno nema ovakav zakon, niti ga smatra normalnim.

Ukoliko ne želite da država poseduje pravo na vaše organe, morate pismeno otkazati da želite da budete donator.

Pratićemo nastavak diskusije u skupštini i ako ništa drugo, nadati se da će Ustavni sud reagovati po savesti i ukinuti ovaj teroristički zakon.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker