GRAD ROKA: „Rokerijada“ u Petrovcu na Mlavi

Udruženje gađana „Fabrika – Petrovac na Mlavi“, pod pokroviteljstvom Opštine Petrovac na Mlavi i uz pomoć brojnih partnera, sponzora i prijatelja, tokom septembra meseca 2017. godine organizuje manifestaciju koja se ove godine prvi put održava i koja je nazvana „ROKERIJADA“.

Screenshot

Učešće su između ostalih uzeli Zavičajni muzej iz Petrovca, Narodna biblioteka „Đura Jakšić“, Srednja škola „Mladost“, Direkcija za omladinu i sport, Turistička organizacija kao i Kulturno-prosvetni centar takođe iz Petrovca na Mlavi.

Svakog petka, počevši od 8. septembra, od 19 sati, biće održani redom:

– Koncert petrovačkih rok bendova – 8.9.2017. – letnja bina KPC-a
– Otvaranje izložbe fotografija: „Petrovački rok bendovi 1966-2016“ – 15.9.2017. – Srednja škola „Mladost“
– Gitarska radionica za decu i mlade „Rokaonica“ – 22.9.2017. – Narodna biblioteka „Đura Jakšić“
– Promocija DVD-a: „50 godina petrovačkog rokenrola“ – 29.9.2017. – Narodna biblioteka „Đura Jakšić“

TPKNEWS/M.L.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker