DRAMA U SMEDEREVSKOJ BOLNICI: Pacijentu odložili operaciju, hteo da skoči sa drugog sprata

Pacijent (43) hirurgije Opšte bolnice „Sveti Luka“ u Smederevu, sinoć nešto posle 20 časova popeo se na prozor sobe na drugom spratu, pa izašao i stao na klimu, uz pretnje da će da skoči.

Na lice mesta ubrzo je stigla policija i vatrogasci, koji su razapeli vazdušni jastuk. Posle više od jednog časa, muškarac je, ipak, odustao od prvobitne namere, a nakon što je sišao sa prozora i vratio se u sobu, primio je terapiju.

Prema nezvaničnim informacijama, pacijent je hospitalizovan u utorak, a juče je trebalo da bude operisan. Reč je o rutinskoj operaciji kile, ali je intervencija odložena iz tehničkih razloga. Za sada nije poznat tačan motiv ovakvog ponašanja i pretnji samoubistvom 43-ogodišnjeg muškarca.

M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker