FAMILIJARNA DRAMA KOD VELIKOG GRADIŠTA: Bojana je tetka lažno prijavila, on joj izlupao sva kola! (VIDEO)

Bojan B. (35) iz sela Biskuplje kod Velikog Gradišta, u sredu, 3. maja oko 14:30 sati, uleteo je u dvorište kuće njegove tetke iz Biskuplja i svojim automobilom udarao u parkirana vozila, a zatim lomio i ogradu.

Kako saznaje Insajder Mile Sova od dobro obaveštenog izvora, u sredu 3. maja oko 14 sati, Bojana je telefonom zvala majka i rekla mu da hitno dođe kući jer ga traži policija. Navodno, tetka ga je prijavila da je oko 11 sati bio kod nje kući i pucao iz puške na ukućane u nameri da ih ubije.

Inače, Bojan B. je tog dana oko 8 sati ujutru svratio u kafanu “MB” u Velikom Gradištu i iz nje nije izlazio sve dog ga njegova majka nije zvala telefonom oko 14 sati. Kasnije, nakon pregleda snimaka sa kamera video-nadzora u kafani “MB”, policija je potvrdila da je Bojana tetka lažno prijavila.

Iznerviran zbog lažnog prijavljivanja i u polupripitom stanju, Bojan B. je svojim “opelom” otišo kod svoje tetke u Biskuplje, uleteo autom u dvorište i demolirao dva automobila, ostali inventar u dvorištu i polomio i ogradu. Dok je uništavao sve pred sobom vikao je “jel vidiš tetka kako Bojan puca iz puške!”.

Kasnije istog dana, policija je uhapsila Bojana B., ali, s obzirom da je u međuvremenu utvrđeno da ga je tetka lažno prijavila, pušten je iz pritvora nakon što se otreznio.

Inače, Bojanova tetka je predsednice Udruženja žena iz Biskuplja, zapošljena u Opštinskoj upravi u Velikom Gradištu, i nagrađena od opštine nako što joj je policija krajem septembra prošle godine uletela na porodičnom imanju i pronašla veliku količinu kalibarskog oružja, municije i veliku količinu novca.

Policija pretresa porodično imanje Bojanove tetke septembra prošle godine/Foto: I.M.S.

Kako nezvanično saznaje Insajder Mile Sova od izvora iz Austrije, otac Bojanove tetke je u Austriji bio hapšen zbog dilovanja droge, a nakon toga je i proteran iz ove zemlje.

Sa druge strane, Bojan B. je već više puta osuđivan zbog nasilja u porodici. Pre 7 godina osuđen je jer je bivšu suprugu maltretirao i tukao. U januaru 2020. godine osuđen je na 8 meseci kućnog zatvora jer je tukao majku i babu, ali još nije otišao na izdržavanje ove kazne, dok u oktobru 2020. godine bio je u pritvoru 30 dana jer je pretio bivšoj supruzi, a njenog advokata držao kao taoca u kancelariji.

(Insajder Mile Sova)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker