PETROVAC NA MLAVI: Predsednik lovačke sekcije u Malo Laole i član upravnog odbora “Krilaš” išli u krivolov!

Meštani naselja Malo Laole, opština Petrovac na Mlavi, prijavili su nadležnim organima predsednika lovačke sekcije u Malo Laole, Zlatka Miloševića, i člana upravnog odbora “Krilaš” Nenada Stojadinovića zbog krivolova.

Zlatko Milošević i član Nenad Stojadinović/Foto: Facebook

Kako “TPKNEWS” saznaje od izvora poznat našoj redakciji, u toku noći 07. na 08. februar 2020. godine, predsednik lovačke sekcije u Malo Laole, Zlatko Milošević, i član upravnog odbora “Krilaš” Nenad Stojadinović u zaseoku Utrine pucali su na 150 metara od naseljenog mesta, time su uznemirili meštane Malo Laole koji su slučaj prijavili nadležnim organima.

“Džipom su jurili srnu po polju. Zlatko je stajao na vratima i pokušao da puca iz vozila. Oni idu u noćni lov sa reflektorima i to radnim danom, što je zabranjeno. Očito, u ovoj državi neko može šta god hoće”, tvrde izvori “TPKNEWS”.

Za ovo delo zaprećena je zatvorska kazna od tri meseca do tri godine.

Meštani Malo Laole ističu i da ih napadi i zastrašivanja neće sprečiti da nastave da brinu i prijavljuju krivolov.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker